Foto/ Nuk do ta njihni fare, ja si dukej Arjola Demiri kur ishte 21 vjeç

Aktorja Arjola Demiri ka publikuar disa foto të vjetra në Instagram. Sipas saj, ky set fotografik është realizuar në Turqi, kur ajo ishte vetëm 21 vjeçe.

“Kanë kaluar 16 vite nga ky photoshooting në Turqi. Vetëm familjaret dhe disa prej miqve te mi i mbajnë mend këto foto dhe këtë Arjolën 21 vjeçare”, shkruan ajo.

Ndërsa më tej thekson se, e merr malli shumë për Arjolën e dikurshme.

“Me merr malli shume për atë Arjolën e dikurshme sepse vitet rrjedhin lume dhe do doja te kisha te njëjtën freski dhe energji te asaj moshe, por e di qe dëshira me e madhe ka qene te jem nene, pas dy muajve nga këto foto kam zbuluar qe isha ne pritje te ëmbël me Helgen time te bukur edhe kur shoh foto te vjetra ndihem shume krenare për vajzën qe isha”, shkruan Arjola.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Lexo me shume