FOTO/ Sara Gjordeni zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur_6643efe35a120.jpeg

FOTO/ Sara Gjordeni zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Sara Gjordeni, ish-banorja më e zhurshme e ”Big Brother Albania Vip 3” është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku me ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria. Por jo vetëm kaq, pasi Sara nuk ka ngurruar të ndajë me fansat edhe detaje nga shtatzënia. Sot Sara ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj një foto të ëmbël, ku shihet teksa pozon me barkun e rrumbullakosur. Në fakt në foto duket vetëm hija e trupit të saj në mur, ku dhe ka shkruar ikonën e mbrojtjes nga syri i keq.

Burimi