FOTO/ Wanda harron shpejt Icardin, nis romancën me reperin e njohur

Pasi njoftoi divorcin me Icardin, Wanda Nara ka nisur një romancë të re, këtë herë me reperin e njohur L-Gante, teksa të dy janë fotografuar shpesh nga mediat argjentinase.

Së fundi të dy janë fotografuar në zonën VIP të një diskoteke në Buenos Aires, ku kanë qendruar deri rreth orës 3 të mëngjesit dhe janë larguar sërish së bashku.

Deri tani asnjë prej tyre nuk ka marrë përsipër të pranojë se janë në një lidhje, megjithatë mediat rozë në Argjentinë janë të bindura që të dy po kalojnë një romancë të nxehtë dhe duken shumë të lumtur.

Lexo me shume