Gabimi ndaj Barcelonës nuk e prek, Asllani projektohet nesër titullar

Rasti i humbur ndaj Bacelonës nuk do ta prekë Kristjan Asllanin.

Mesfushori ziklatër duhet të harrojë menjëherë atë mundësi të humbur në “Camp Nou” dhe të mos kurorëzohet nga kjo. Me siguri do të ketë mundësi për të kompesuar, duke filluar nga nesër.

Simone Inzaghi, në fakt, raporton “Gazzetta dello Sport”, në ndeshjen e drekës kundër Salernitana ai do t’i dorëzojë sërish çelësat e mesfushës talentit shqiptar./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume