Gjykata e Shkodrës lë në burg Ergys Arrazin_663a5c94b3bb6.jpeg

Gjykata e Shkodrës lë në burg Ergys Arrazin

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e arrestit me burg për Ergys Arrazin.
Ai akuzohet për veprat penale “dhuna në familje” dhe “shkaktim i vetëvrasjes”.
Ergys Arrazi dyshohet se ka shkaktuar vetëvrasjen e bashkëshortes së tij dhe të fëmijëve të çiftit.
Bashkëshortja e tij, Alma Arraz ka ndërmarrë aktin ekstrem të vetëflijimit së bashku me tre fëmijët e saj në lumin Buna.
Trupat e nënës dhe tre fëmijëve është gjendur pas disa ditë kërkimesh nga polumbarët.
Lexo më tej: Familja iu mbyt në Bunë/ Babai në gjykatë me kapuç në kokë 

Burimi