Horror në Francë, gjendet trupi i pajetë i një 12-vjeçareje brenda një valixheje

Një ngjarje horror ka ndodhur në Paris, ku policia ka zbuluar trupin e pajetë të një vajzë 12-vjeçare një në valixhe. Policia franceze ka bërë të ditur se valixhja është gjetur pranë pallatit ku banonte viktima, në lagjen 19 të kryeqytetit francez.

Për këtë rast, policia ka arrestuar 4 persoan, ndërsa vazhdojnë ende hetimet.

Megjithatë, detajet e ngjarjes dhe lidhjet e personave të arrestuar me të janë ende të paqarta.

/abcnews.al

Lexo me shume