Humb jetën policja në Kosovë, dyshohet se vrau veten në shtëpinë e saj_66436868ee902.webp

Humb jetën policja në Kosovë, dyshohet se vrau veten në shtëpinë e saj

Një zyrtare e policisë në Gjilan është gjetur sot pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj.
“Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan ka pranuar një informata se një pjesëtare e PK-së rreth 46 vjeçare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj ne Gjilan. Patrulla është nisur menjëherë në atë drejtim, gjithashtu edhe njësitet tjera relevante. Për informata tjera ju njoftojmë”, thuhet në njoftimin e policisë. Dyshohet se 46-vjeçarja ishte e sëmurë rëndë.

Burimi