I çmendur pas Britney Spears, fansi shpenzon 100 mijë paund për t’u dukur si idhulli i tij

Një fans i fiksuar pas këngëtares me famë botërore, Britney Spears ka shpenzuar më shumë se 100 mijë paund për t’u dukur si idhulli i tij. Bryan Ray, nga Los Angeles ka bërë mbi 100 operacione estetike në trup për t’u dukur si mbretëresha e popit dhe është zotuar të mos ndalet kurrë.

31-vjeçari ka bërë ndërhyrje në hundë, ka injektuar botox në fytyrë si dhe ka hequr qimet me lazer. Ai madje ka ngritur qepallat vetëm për t’ju ngjasuar “syve të mëdhenj të bukur të Britney”. Ai gjithashtu pretendon se shpenzon rreth 400 £ në muaj për kremra për një lëkurë më rinore.

Superfanja thotë se "do të përpiqet gjithmonë për një bukuri si ajo"

“Mendoj se ajo është më e bukur tani sesa unë 20 vjet më parë, sepse rritja ime emocionale është më e fortë dhe ajo do të jetë gjithmonë kulmi i bukurisë në sytë e mi. Unë gjithmonë do të përpiqem për një bukuri si ajo”. Bryan e ka takuar këngëtaren tre herë gjatë gjithë jetës së tij.

“Ishte e mrekullueshme ta takoja. Nuk kam qenë kurrë më nervoz. Isha ballë për ballë me idhullin dhe frymëzimin tim më të madh. Nuk ishte aspak e lyer, shumë reale dhe kaq e mrekullueshme. Doja të bëjë një bisedë të veçantë me të dhe ta falenderoja që ishte një frymëzim i tillë për mua.

Ai thotë se ka bërë mbi 100 operacione estetike, duke përfshirë një ndërhyrje në hundë dhe heqjen e qimeve

Më ndihmoi të gjeja identitetin tim dhe gjithashtu doja t’i them se e dua shumë buzëqeshjen e saj saqë dhe dhëmbët i kam bërë të duken si të sajat. Ajo ka qenë femra më e famshme në planet, por nuk ka vepruar ashtu. Ajo gjeti kohë për të folur me mua dhe tha fjalë të mira që unë do t’i mbaj gjithmonë në zemër.”

Bryan ka shpenzuar mbi 100,000 £ për t'u dukur si idhulli i tij i popit

/abcnews.al

Lexo me shume