Inter mendon huazimin e Kristjan Asllanit

Kristjan Asllani po gjen pak hapësirë te Interi dhe në janar mund të huazohet për të pasur më shumë minuta në dispozicion.

Sipas raportimeve nga “Calciomercato.com”, mesfushori shqiptar mund të huazohet deri në fund të sezonit te Empoli, klubi nga të cilin zikaltërit e morën./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume