Interi e nis me gol ndaj Fiorentinës, shënon Barella (VIDEO)

Interi e ka nisur në mënyrën më të mirë transfertën ndaj Fiorentinës. Në minutën e dytë, Nicolo Barella merr një top në hyrje të zonës nga Lautaro dhe më pas e ka të thjeshtë për të realizuar përballë portierit Terracano.

Lexo me shume