Ironia e Kreshnik Spahiut për marrëveshjen Berisha-Meta: Të dy kundër gjithë planetit!

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka ironizuar marrëveshjen e nënshkruar nga Sali Berisha dhe Ilir Meta për zgjedhjet vendore të 2023.

Postimi i Spahiut:

PO NDODH: Firmoset marrveshja historike për rrëzimin:

– e qeverisë amerikane

– e qeverisë britanike

– e partive europiane

– në fund edhe qeverinë Rama

– Të dy së bashku kundër gjithë planetit!

Lexo me shume