“Jam i Antidrogës”/ Grabiti me dhunë të riun në mes të Tiranës, Elvis Sejdo lirohet nga burgu për tejkalim afatesh

Tejkalimi i afateve për të dalë para Gjykatës për tu njohur me masën e Sigurisë, ka sjellë lirimin nga burgu të Elvis Sejdos, i arrestuar për grabitje me dhunë në Tiranë.

Gjykata pranoi kërkesën e avokatit të tij për shuarjen e masës së sigurimit arrest me burg për Elvis Sejdon dhe tashmë ai është i lirë.
‘Jam i antidrogës, ku i ke lekët’. Kështu nisi grabitja pasditen e 8 gushtit në zonën “Komuna e Parisit” në kryeqytet.

Të riut Kevin Zekës i grabitën me armë 1450 euro dhe biçikletën, ndërkohë që në pranga ranë Sebastjan Ogiçi, Ruzhdi Thomas dhe Elvis Sejdo.
vijon…

Top ChannelLexo me shume