Jo vetëm Juventus, për Milinkovic-Savic në garë dhe 2 superklube nga Premier League

Tabloidi anglez The Sun bën një bilanc të së ardhmes së Sergej Milinkovic-Savic pas deklaratave të Claudio Lotito dhe përgjigjes së agjentit të mesfushorit serb.

Më pak se dy vite pas skadimit të kontratës, mesfushori i lindur në 95-ën ka një vlerësim prej 120 milionë eurosh për numrin një të Lacios.

Shumë e lartë për të gjithë.Në Premierligë ka nga ata që ndjekin me interes, si Liverpool dhe Manchester United. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume