Juli apo Meritoni? Pas Romeos, shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3_664541126d2aa.jpeg

Juli apo Meritoni? Pas Romeos, shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3

Aktori Julian Deda është finalisti i dytë i “Big Brother Albania Vip 3”. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn.
“Faleminderit publikut, faleminderit të gjithëve, zemrat e mia faleminderit, ju dua shumë, faleminderit”-ishin fjalët e Julit pas shpalljes finalist.
Finalja e madhe është 25 maj, ndërsa Vëllai i Madh ende nuk ka zbuluar sesa banorë do të shkojnë në finalen.

Burimi