Kate duket si një super modele me pamjen e re, xhaketa e saj Chanel komentohet nga të gjithë

Princi dhe Princesha e Uellsit vizituan sot Copper Box Arena në Parkun Olimpik të Mbretëreshës Elizabeth, pasi morën pjesë në një ngjarje të quajtur Coach Core.

Kate Middleton ishte verbuese me pantallona të zeza dhe një xhaketë vintage Chanel me kopsa blu dhe detaje ari. Flokët e saj ishin pak me onde dhe grimi i saj ishte i ndritshëm dhe i përsosur si kurrë më parë. Pantallonat e saj të zeza hapeshin në pjesën e poshtme dhe ishin në formë zile, gjë që i dha pamjes së saj një prekje të viteve ’70. Pamja e saj u kompletua në mënyrë harmonike me një palë taka të zeza prej lëkure.

Në krah të saj ishte Princi William i cili zgjodhi një xhaketë dhe një këmishë blu të hapur. Fondacioni Mbretëror themeloi programin Coach Core në vitin 2012 në përgjigje të incidenteve të dhunës në fusha, i cili bazohet në idetë dhe idealet e Lojërave Olimpike dhe Paraolimpike.

Dukej mahnitëse si kurrë më parë, Kate mahniti njerëzit dhe ne e adhurojmë këtë stil./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HELLO! Magazine (@hellomag)

 

Lexo me shume