Arkiva për: "Showbiz"
1093 rezultate u gjendën
“Heidi bënte si ato dhitë në mal”, moderatori flet “pa dorashka” për banoren e BBV_6651ccec29f83.png

Moderatori i njohur Arjon Muça ishte i ftuar në spektaklin e “Cherry on Top”, ku ka komentuar personazhet e Big Brother Vip 3 dhe sjelljet e tyre. E teksa janë krijuar diskutime dhe debate lidhur me finalistët dhe se cili prej tyre meriton të shpallet fitues i këtij edicioni, Arjoni dha opinioin...
Akuzat për tradhti, reagon Xhensila Myrtezaj_6651bedf10fd1.png

Divorci i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë kryefjala e mediave muajt e fundit. Fillimisht u tha se divorci i tyre ishte lojë, pastaj se pas këtij divorci qendronte Ilir Meta, ndërsa tani përflitet tradhtia bashkëshortore. Ndonëse kanë zgjedhur të mos flasin, Besi në këngën e tij...
Kiara poston pamje, Luna Mari Ejlli vjen me një përshëndetje të ëmbël për ju_6651bd90a1ca3.jpeg

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit, teksa nëpërmjet një videoje ka treguar këmbën e vogël të Lunës teksa përbri shkruan: Mirëmëngjes! Rikujtojmë që çifti Kiara-Luiz u bënë prindër për herë të parë, para...
“Më prit…do më presësh si përherë”, Agron Llakaj prek me dedikimin e ndjerë për bashkëshorten: Kam shumë lot për ty_6651bb9b0a43d.jpeg

Aktori i mirënjohur dhe autori i Al Pazar në Vizion Plus Agron Llakaj njoftoi mbrëmjen e djeshme humbjen e bashkëshortes së tij, gjysmës së tij më të mirë pas një beteje të gjatë me sëmundjen e rëndë. Sot bashkëshortja e tij do të përcillet për në banesën e fundit, ndërsa nuk ka...
Elsa Lila përfundon rrugëtimin e saj në ‘Ferma Vip’, Çiljeta Me kë do rri unë_6651a2e6a1a6e.jpeg

Këngëtarja Elsa Lila ka përfunduar rrugëtimin e saj në Ferma ‘Vip’ mbrëmjen e djeshme, 24 maj. E ndërsa të gjithë fermerët, janë prekur dhe përlotur për largimin e saj, duket se përjetimin më të madh e ka ndjerë Çiljeta. “A mund ti thoni Agait të rrijë edhe disa ditë për...
Këto janë dy shenjat e horoskopit më me fat për sot_6651a2bcc9a4a.jpeg

Luani- Dashuria për ty është gjithmonë në vendin e parë dhe do të arrish të sjellësh ekuilibrin në marrëdhënien tënde edhe përkundër asaj që po ndodh rreth jush. Beqarët do të përballen me ndjenjat e reja për një person. Sot do të jetë një ditë e mbushur me surpriza dhe risi. Peshorja-...
Rrëfimi prekës i Rita Latit: Kisha humbur një vajzë, Roza dukej indentike…_6651a17187b5b.jpeg

Mes të qeshurave e historive të bukura, Rita Lati hapi mbrëmjen e djeshme zemrën “Në Kurthin e Piter Pan”, duke rrëfyer edhe plagë nga jeta e saj. Kështu, ajo rrëfeu se ardhja në jetë e vajzës së saj, Rozës, ishte momenti më i lumtur në jetën e saj. Siç tregoi aktorja, Roza lindi...
Besi nuk e fsheh dhimbjen, si i përgjigjet lëvdatave të Kelit për këngën e re_66519fa08ce95.png

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai, aludimet ishin të mëdha dhe të gjithë ishin në një mendim, që kënga ishte një dedikim për Xhensila Myrtezajn, me të cilën Besi ka dy fëmijë dhe tani është në process...
“Për pak rashë, më kapi një djalë prej xhupit…” Alban Skënderaj tregon udhëtimin e vështirë për në Itali: 2 javë nuk fola me familjen_66519f86eaf61.jpeg

Alban Skënderaj ishte i ftuari i kryeministrit Edi Rama në podcastin “Flasim” ku tregoi ndër të tjera dhe rrugëtimin e tij drejt Italisë me anije. Ishte marsi i vitit 1997 dhe Albani ishte 15 vjeç. “Do iki vetëm për të parë e të kthehem”, kështu i tha të ëmës në Vlorë dhe u...
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit: Në mundsh ta ruash arsyen_66519f8099b94.png

Divorci mes Besit dhe Xhensilës ka qenë një ndër temat kryesore e mediave muajt e fundit. Dyshja vendosi të ndahej pa shumë bujë, por la shumë vend për aludime nga ndjekësit. Dhe pse kanë zgjedhur të mos flasin, Besi në këngën e tij të fundit, në bashkëpunim me Eli Malaj, mendohet se...
Çfarë po ndodh me Kate Middleton? Princesha e Uellsit mund të mos shfaqet më në publik këtë vit_66519f7b6ff87.jpeg

Kate Middleton ka të ngjarë të mos dalë më në publik për pjesën tjetër të vitit pasi ajo vazhdon të luftojë kancerin, tha një burim për The Daily Beast. “Kalendari i Kate Middleton për këtë vit është bosh. Nuk ka asgjë të planifikuar. Ajo mund të mos shfaqet në publik për pjesën...
Nëse keni përjetuar një ndarje, mund ta shohin të ardhmen me besim… Çfarë thonë yjet për ju sot_665194ac48d8f.jpeg

DashiTë lindur më: 21 Mars – 19 PrillNë këtë periudhë ndiheni si një shkelje. Kjo fundjavë mund të jetë koha e duhur, sidomos për të gjithë ata që kanë probleme në dashuri, për të bërë një ndryshim. DemiTë lindur më: 20 Prill – 20 MajTë shtunën është një ditë që kërkon...
Zbulohet misioni i saj, Elsa Lila largohet e përlotur nga “Ferma VIP”_66519360a885a.png

Elsa Lila ka mbyllur rrugëtimin në “Ferma VIP” kjo pasi ajo nuk ka qenë një fermere si gjithë konkurrentët e tjerë por një e infiltruar prej Agait e cila kishte për detyrë prishjen e rehatisë së fermerëve të tjerë. “Elsa ka qenë e infiltruara e Agait. Ajo ka pasur një mision që...
Baby G flet për raportin me Dijonisin: Kemi filluar të dashurojmë vërtetë_6651854fdd521.jpeg

Dijonis Biba është fermeri i cili falë votave të publikut në sondazhin e hapur, u rikthye në “Ferma VIP”. I pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari se cilët nga fermerët është gëzuar nga rikthimi i tij, ai u shpreh se Renisi, Çiljeta, Albano dhe Ditea. Moderatorja Fjoralba Ponari u shpreh...
“Kam vendosur të heq dorë nga gara”/ Albano merr vendimin e papritur, shokon fermerët! Ç’do të ndodhë me fermerin?_66513d0d1d74c.jpeg

Albano Bogdo shprehu dëshirën për t’u larguar nga “Ferma VIP”. Spektaklin e sotëm, ai u shpreh se do të ndërprerë rrugëtimin e tij. Ky vendim erdhi papritur nga fermeri. Pas kërkesës së opinionistëve dhe moderatores Fjoralba Ponari për të marrë një vendim ditën e nesërme, Albano...
E infiltruar nga Agai, flet pas largimit Elsa Lila, tregon vështirësitë e misionit_66512efe7f568.png

Elsa Lila ka reaguar për herë të parë pas largimit nga ferma. Ajo ishte e infiltruara e Agait, për të prishur rehatinë e fermerëve. Elsa shprehu mirënjohjen për produksionin e fermës dhe tha gjithashtu vështirësitë e misionit të saj. “Ka qenë një privilegj për mua, më se e bindur...
U përfol se është ndarë nga Ben Affleck, Jennifer reagon për herë të parë_66511ef20d8c4.jpeg

Jennifer Lopez ka folur për herë parë pas lajmeve se martesa e me Ben Affleck është në krizë. Gjatë një konference për promovimin e filmit të saj të fundit, një ndër gazetarët e pyeti këngëtaren nëse lajmet për ndarjen janë të vërteta. “Lajmet për ndarjen tënde me Ben Affleck...
FOTO/ Gjatë një koncerti të madh, këngëtarja Taylor Swift pëson një incident me fustanin që…_66511edf9d58f.jpeg

Artistja globale Taylor Swift gjatë koncertit në Stokholm, pati një incident të vogël me veshjen e saj në skenë. Ajo teksa bëhej gati të ulej në piano, është përballur me një problem, të cilin ia ka dalë ta zgjidhë menjëherë. Swift kishte zgjedhur një fustan blu, i cili u zhvesh teksa...