Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e bebushit

Këngëtarja e njohur, Mandy Moore është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e dha vetë 38-vjeçarja përmes disa fotove të publikuara në Instagram, ku shfaqet me bashkëshortin Taylor Goldsmith dhe vogëlushin e porsalindur.

Gjithashtu, Mandy ka zbuluar edhe emrin që ka zgjedhur për bebushin e saj, Ozzie.

“Ozzie është këtu! Oscar Bennett Goldsmith mbërriti pak vonë, por me shumë mendjemprehtësi. Jemi shumë mirënjohës për familjen tonë prej katër anëtarësh!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

Kujtojmë që çifti kanë edhe një djalë 20-muajsh, të quajtur August./abcnews.al

Lexo me shume