Këngëtarja e njohur flet për operacionet plastike: Për mua është adrenalinë

Këngëtarja braziliane Anitta nuk ngurron të flasë për operacionet plastike që ka bërë. Në fakt, asaj i pëlqen transformimi. Ylli me famë botërore foli për ndërhyrjen në hundë, në nofull dhe zmadhimin e gjoksit duke thënë se kirurgjitë “nuk kanë të bëjnë me faktin se sa e kënaqur është ajo me veten”.

“Nuk ka të bëjë me faktin që nuk jam e kënaqur me veten. Për mua është njësoj si të ndryshoj flokët. Edhe nëse rezultati nuk është mirë, ose siç e prisja, përsëri më pëlqen procesi. Më pëlqen adrenalina”, tha ajo për WSJ. Madje, Anitta i ka përdorur operacionet si një frymëzim për muzikën e saj.

Anitta flet më *hapur* se kushdo për ndërhyrjet estetike:

Në fakt, ajo shfaqi gjashtë koka në kopertinën e albumit të saj Versions of Me, duke simbolizuar ndryshimet e shumta që ajo ka pasur gjatë viteve. Megjithatë, ndërsa këngëtarja e për ndërhyrjet që kanë bërë.

Anitta me emrin WSJ. Inovatori i Muzikës i Revistës 2022; Foto: GREGORY HARRIS për WSJ. Revistë

/abcnews.al

Lexo me shume