Klos, vritet me armë zjarri një person, raportohet për disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos. Mësohet se pas të shtënave me armë, një person ka mbetur i vdekur ndërsa disa të tjerë janë plagosur.

Pamjet nga vendi i ngjarjes tregojnë njerëz të shumtë në zonë dhe viktimën të mbuluar me batanije në trotuar.

Sakaq pritet një reagim nga policia për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Lexo me shume