Koka e Bllako kërkojnë lirinë/ Inceneratori i Fierit, ankimojnë dënimin në Apel_66434af9d23f5.jpeg

Koka e Bllako kërkojnë lirinë/ Inceneratori i Fierit, ankimojnë dënimin në Apel

Inceneratori i Fierit. Ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka dhe ish-deputeti socialist Alqi Bllako kërkojnë lirinë.Dy zyrtarët e dënuar nga gjykata e posaçme me burg për inceneratorin e Fierit kanë ankimuar vendimin në ApelAta akuzohen për pastrim parash, shpërdorim detyre dhe korrupsion.360grade.al

Burimi