Konventa e PL/ Ilir Meta thumb për Bashën: Nuk fitohet duke fjetur gjumë_663a513fdee89.jpeg

Konventa e PL/ Ilir Meta thumb për Bashën: Nuk fitohet duke fjetur gjumë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka thumbuar kreun e PD-së, Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Konventën e PL-së. Meta tha se nuk fitohet as duke fjetur gjumë dhe as duke numëruar e shumëzuar 7*7=42.
“Kisha një lutje për Konventën, të çohemi në këmbë për atë vajzën nga Fushë Arrëzit dhe delegatët e Fushë Arrëzit që fituan kundër mafies. Edhe i përshëndes, i puth, edhe Rrokun kryetarin e Pukës, edhe Hilën të Fushë Arrëzit, edhe Bert Malajn e Memaliajt, nuk fitohet as duke fjetur gjumë dhe as duke numëruar e shumëzuar 7*7=42”, tha Meta.

Burimi