Kris Jenner zbulon dhuratën e pazakontë që do t’u lërë fëmijëve pas vdekjes

Kris Jenner me siguri do t’u lërë fëmijëve të saj të famshëm një trashëgimi të konsiderueshme, por një artikull që ata do të marrin është shumë i pazakontë. Ajo zbuloi dëshirën e saj në episodin e kësaj jave të “The Kardashians”, duke thënë se dëshiron që hiri i saj të bëhet gjerdan për fëmijët e saj.

Pasi Kris iu nënshtrua një operacioni në kofshë, vajza e saj Kim Kardashian u kërkoi mjekëve të mbanin pjesët e kockës që i kishin hequr. “Kim i kërkoi doktorit t’i ruante kockat e mia në mënyrë që ajo të bënte bizhuteri prej tyre”, tha Kris në një telefonatë me vajzën e saj Kylie Jenner.

The Kardashian-Jenner family tree: A definitive guide | The Independent

“Të kujtohet kur doje hirin tënd, donit të digjeshe dhe ta bënim gjerdan?”, i tha Khloe. “Kjo është një ide e mrekullueshme,” u përgjigj biznesmenja.

Inside the Kardashian-Jenner Real Estate Empire | Architectural Digest

/abcnews.al

 

Lexo me shume