Kristjan Asllani kërkon largimin nga Interi

Kristjan Asllani nuk është i kënaqur te Interi.

Shqiptari nuk po gjen hapësira, teksa Marcelo Brozovic, është i preferuari i Inzaghit, raporton “Tuttomecatoëeb”.

Nuk dihet nëse Interi ka ndërmend t’i ndajë rrugët me lojtarin, edhe nëse ndikimi i tij në realitetin e ri deri më tani është kufizuar në disa paraqitje dhe në pjesën më të madhe si zëvendësues.

Lexo me shume