Kryeministri Edi Rama ndan foto nga Kongresi i Berlinit

Kreu i Qeverisë shqiptare, Edi Rama e ka nisur ditën me disa foto nga Kongresi i Partive Socialiste Europiane, ku ai ndodhet prej ditës së djeshme. Kryeministri shfaqet mes liderëve nga mbarë Europa.

“Mirëmëngjes, dhe nga Berlini, ku sot në mesditë mbyllet me fjalimin e kancelarit Scholz, Kongresi i Socialistëve dhe Demokratëve Europianë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Edi Rama dhe ndan fotot e mëposhtme.

Lexo me shume