“Kupa u mbush!” Berisha: Sot të gjithë në protestë para Ministrisë së Brendshme

Sot ora 20:00, të gjithë në protestë para Ministrisë së Brendshme“, shkruan Sali Berisha në Facebook.

Protesta u paralajmërua ditën e djeshme nga shoqëria civile pas vdekjes së 32-vjeçarit Lear Kurti në Komisariat.

Ndërkohë Kreu i PD-së, Berisha, ka shpërndarë njoftimin e kësaj proteste dhe bën thirrje për t’u bashkuar të gjithë para Ministrisë së Brendshme.

 

Lexo me shume