LAJM I FUNDIT/ Aksident në Rrëshen, Fouristrada ku udhëtonte një familje përplaset disa herë

Një aksident i frikshëm është shënuar këtë pasdite në afërsi të degëzimit të Rrëshenit.

Një automjet tip Fuoristradë me të cilën lëviznin 3 pjesëtarë të një familjeje është përplasur disa herë.
Fatmirësisht çifti i bashkëshortëve dhe vajza që po udhëtonin në të kanë marrë dëmtime të lehta ku janë dërguar ne spitalin e Rrëshenit për ndihme mjekësore.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti policia ne vendin e ngjarjes

Top Channel

Burimi