Lajme Tv Klan 13 Tetor 2022, ora 15:30

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 13 Tetor 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headline 13 Tetor 2022

Kritika në Prishtinë për Kurtin dhe Osmanin: Heshtja ndaj mbrojtjes së Kosovës nga Rama në KiE, mjerim politik.

Qeveria: Progres-raporti i KE vlerëson reformat. Shqetësimet për pastrim parash janë hipotetike.

Vrasja e trefishtë Klos, vëllai i autorit: Nuk e denim që ai kishte armë me vete.

10 gra nga Tirana e Kruja në pranga, punonin në përpunimin e kanabisit në Shkodër.

Takimi Putin-Erdogan në Kazakistan. Kremlini propozon Turqinë si qender të gazit rus.

E ardhmja e trajnerit Reja në kombëtare, Duka: Diskutojmë pas miqsoreve të nëntorit.

Lexo me shume