Lajmi i ëmbël, çifti i njohur i showbizit po bëhen prindër për herë të parë

Aktorja amerikane Grace Gummer dhe producenti fitues i Grammy-t, Mark Ronson, do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Page Six.

Ndërkohë, Grace tregoi barkun e saj të rrumbullakosur në festën e 50-vjetorit të W Magazine, e veshur me fustan portokalli.

Çifti janë shumë të emocionuar dhe një burim tha se Ronson gjithmonë ka dashur të bëhet baba./abcnews.al

Lexo me shume