Laporta i premton Xavit përforcime në merkaton e janarit

Barcelona po përjeton një tjetër vit të vështirë dhe rrezikon seriozisht të dalë sërish nga Champions League që në grupe.

Për këtë arsye, presidenti Laporta i premtoi Xavit përforcime nga merkato e janarit, duke rikonfirmuar besimin e tij të plotë./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume