“Lindi një yll”, këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur, John Newman ka zbuluar se është bërë baba për herë të parë. Artisti 32 vjeçar, i cili u martua me partneren e tij Nana në vitin 2018, ndau foton e parë të foshnjës së porsalindur krahas së cilës shkroi: “Lindi një yll”. Ndërkohë, këngëtari nuk e ka zbuluar emrin dhe gjininë e foshnjës.

Është një lajm i lumtur për John dhe gruan e tij, pasi ai u përball me probleme shëndetësore. Ai i propozoi partneres së tij një vit pasi zbuloi se i ishte rikthyer tumori që kishte hequr në vitin 2012. Ylli i hitit “Love Me Again” bëri një pushim nga muzika por së fundmi u rikthye me “Holy Love”.

'Lindi një yll': Nuk ka treguar emrin dhe gjininë e foshnjës

Dashuria: John dhe gruaja e tij Nana në Universal Music Awards BRIT After-Party 2018 të organizuar nga Soho House dhe Bacardi në The Ned

 

Lexo me shume