Liverpool dëshiron mesfushorin e Milanit, anglezët u ofrojnë një tjetër në shkëmbim

Liverpool po mendon të rigjenerojë mesfushën me lojtarë të rinj dhe të fuqishëm.

“Reds” kanë fiksuar mesfushorin e Milanit, italianin Sandro Tonali. Tonali është një mesfushor shumë premtues dhe Klopp mendon se është i aftë të zejë një vend në ekip.

Sipas “L’Express”, Liverpool është i gatshëm të ofrojë Naby Keita në këmbim të Tonalit./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume