Lojtarët e Barcelonës do të shohin ndeshjen e Interit në dhomën e zhveshjes

Lojtarët e Barcelonës do të mbërrijnë në Camp Nou herët të mërkurën. Skuadra planifikon të ndjekë ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Viktoria Plzen në dhomat e zhveshjes. Për këtë flet Mundo Deportivo, duke iu referuar fjalëve të trajnerit të katalanasve Xavi, të thënë në një konferencë për shtyp.

Interi dhe Plzen do ta nisin ndeshjen të mërkurën në orën 18:45. Nëse skuadra italiane fiton, atëherë Barcelona do të humbasë çdo mundësi për të kaluar në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve.

Vini re se Barcelona do ta nisë ndeshjen në shtëpi kundër Bayernit në orën 21:00. Nuk ka gjasa që lojtarët ta shohin të plotë ndeshjen e Interit, sepse do të dalin në nxehmje. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume