Lukaku stërvitet i veçuar, neser pritet të rikthehet me grupin

Do të duhet pak kohë për ta parë Romelu Lukakun në grup.

Pas kontrolleve të bërë dje, edhe sot për belgun ka pasur stërvitje të personalizuar. Lukaku pritet të rikthehet me grupin ditën e nesërme.

Thirrja për ndeshjen kundër Fiorentinës të shtunën është pothuajse e mundur dhe Inzaghi pritet ta ketë në pankinë./h.ll/abcnews.al

Lexo me shume