Makina përfshihet nga flakët në aksin Levan-Tepelenë

Një automjet tip “Benz” është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Levan-Tepelenë, konkretisht në fshatin Malas. Automjeti është përfshirë i gjithi nga flakët. Në vendngjarje nuk kanë shkuar akoma policia dhe zjarrfikësja.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Lexo me shume