Marcelo i del në mbrojtje Ronaldos, postimi motivues

Braziliani legjendar tha fjalën e tij.

Cristiano Ronaldo mbrëmë ka bërë një postim të madh në rrjetet sociale, ku e ka quajtur veten profesionist dhe ka thënë se do të vazhdojë të punojë shumë. Kjo nuk i ndihmoi portugezin. pas skandalit me refuzimin për të hyrë si zëvendësues, Ten Hag e nxori Ronaldon nga skuadra për ndeshjen me Chelsea dhe e dërgoi të stërvitej me ekipin e të rinjve.

Por portugezi gjeti edhe mbrojtje nga Marcelo. Në komentet nën postimin e Ronaldos, braziliani ka shkruar: “Gjithmonë me ty vëlla! Futbolli ju do, dhe ne po ashtu”. /G.D abcnews.al/

Lexo me shume