Mashtrimet online, policia italiane operacion të përbashkët me SPAK-un, arrestohen 3 persona, shpallet në kërkim banda shqiptare

Tre persona janë arrestuar gjatë një operacioni të Autoriteteve italiane dhe SPAK, ndërsa 5 të tjerë janë shpallur në kërkim në Shqipëri pasi kishin zhvatur miliona euro nga mashtrimet online përmes bursave.
vijon
/abcnews.al/

Lexo me shume