Mbyllen pjesët e para: Bayern në avantazh ndaj Barcelonës, Atletico rrezikon kualifikimin

Janë mbyllur  pjesët e para të Champions League. Bayern po fiton 0-2 në  Camp Nou ndaj Barcelonës me golat e Mane dhe Choupo-Moting.

Atl Madrid po befasohet 1-2 nga Leverkusen dhe për momentin është jashtë Champions.

Livepool po udhëheq 0-1 ndaj Ajax, ndërsa Tottenham po humbet 0-1 nga Sporting. /G.D abcnews.al/

Rezultatet

Lexo me shume