Melina Ademit fustani nuk ia mbulon të gjitha!

Melina Ademi është këngëtare e cila po pëlqehet shumë nga publiku. Zeri dhe pamja e saj e bënë atë të veçantë, shkruan InfoKosova.

Lexo me shume