“Miqësinë time me Romeon s’e di as Donaldi”, Elgit Doda tregon planet për të_664231cac38c0.png

“Miqësinë time me Romeon s’e di as Donaldi”, Elgit Doda tregon planet për të

Nuk është sekret miqësia e ngushtë mes Elgit Dodës dhe Romeo Veshajt. Gjatë rrugëtimit të këtij të fundit në Big Brother VIP, Elgiti ka qenë aktiv duke e mbështetur jo vetëm në netët e spektaklit. I pyetur nga Ermal Peçi në “E diela jonë” për këtë shoqëri, Elgiti u shpreh se është një shoqëri që e dinë vetëm ata të dy.Elgit Doda: Miqësinë që kam unë me Romeon e dimë vetëm unë dhe Romeo, as Donaldi nuk e di.360grade.al

Burimi