Mjeku përleshet me hajdutin tek “Rruga e Dibrës”, tentoi t’i vjedhë telefonin

Një 45 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga efektivët e komisariatit nr 4.

 

Në Rrugën e Dibrës në kryeqytet ai ka tentuar ti vjedhë me dhunë, telefonin një doktori.

 

Mes autorit dhe mjekut ka pasur një përleshje fizike që ka vijuar jashtë dyqanit.

 

Doktori ka mbetur I lënduar ndërsa 45-vjecari mundi të arratisej, për tu kapur tashmë nga policia.

 

Nga verifikimet e kryera ka rezultuar se më datë 23 shtator ai ka vjedhur shuma parash në një dyqan.

Lexo me shume