Monaco dhe Dortmund kërkojnë huazimin e Zakaria

Chelsea dëshiron të heqë qafe Denis Zakaria menjëherë dhe me siguri nuk do të kthehet te Juventus.

Për këtë arsye, po kërkohet një klub tjetër i cili mund të jetë i interesuar për shërbimet e mesfushorit zvicerian.

Për të thuhet se janë të interesuar Monaco dhe Dortmund, të cilët dëshirojnë ta huazojnë në janar./h.ll/abcnews.al

 

Lexo me shume