‘Na lodhët o njerëz të trashë’, Sara Gjordeni shpërthen ndaj ndjekësve

Sara Gjordeni dhe Bardhi kanë nisur një dron në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’, për Heidin, një prej konkurrenteve më të forta dhe më të dashura për publikun shqiptar.
Mirëpo pasi Sara ndau pamjet e qarkullimit të dronit mbi shtëpi, ka reaguar ashpër ndaj ndjeksve të saj, teksa pretendon se këta të fundit e kanë ‘akuzuar’ se droni është nisur në ambientet e shtëpisë për të bërë ‘lëmsh’ Romeon.
Më pas Sara ka sqaruar se droni është planifikuar që në datë 1 prill, por ai është ngritur atëherë kur është gjetur mundësia.
“Heidi kishte nevojë për forcë këto dy javë dhe atë kemi bërë. Boll se na lodhët! Romeon e duam po njësoj! Keq kur çon dron e keq kur nuk çon. Jeni të lodhshëm!”, shprehet ish-banorja.

Burimi