Ndjekësja e akuzoi se kopjon Bora Zemanin, Dalina Buzi i kthehet me fjalor banal

Dalina Buzi ka shpërthyer keq ndaj një ndjekësje pas një postimi që bëri në Instagram. Ajo ka publikuar një video por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një koment i një ndjekësje, që i shkruante se ka kopjuar Bora Zemanin. “Ke filluar dhe veshjen alla stili i Bora Zemanit, harron se je mami asaj me moshë”, shkroi ndjekësja.

“Boo prandaj doja me i heq komentet për k*re si puna jote. E mirë varja i hapa tani, vazhdo”, i shkruan Dalina. “Bravo për fjalorin sado mundohesh të bësh si e mirë dukesh se ti i urren gratë e bukura sidomos një maskiliste e thekur, bllokoji komentet sërish se nuk përballon dot opinionet ndryshe.”, replikon ndjekësja.

 

Lexo me shume