Në kërkim të historisë, formacionet zyrtare Ballkani-Sivasspor

Skuadra e Ballkanit pret Sivvasporin në ndeshjen e 4 të Conference League, me ndeshjen që starton në orën 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Skuadra shqiptare, mban kreun e grupit e grupit G me 4 pikë, po aq sa kanë dhe ekipet e tjera por me më shumë golavarazh. /G.D abcnews.al/

Formacionet zyrtare:

Lexo me shume