Newcastle kërkon shërbimet e sulmuesit të Interit

Joaquin Correa mund të largohet nga Interi që në janar.

Sipas shtypit anglez, Newcastle do të kërkonte një lojtar me karakteristikat e argjentinasit dhe do të ishte gati të investonte shumën e konsiderueshme për ta rrëmbyer nga Inter.

Zikaltërit e transferuan nga Lazio për 31 milionë euro./h.ll/abcnews.al

 

Lexo me shume