Ngacmoi të miturën në rrjetet sociale, 37-vjecari e pëson!_6643478706446.jpeg

Ngacmoi të miturën në rrjetet sociale, 37-vjecari e pëson!

Një 37-vjeçar është arrestuar nga Policia e Sarandës pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur
Sipas informacioneve të unifromave blu, i akuzuari me inicialet E.H banues në Greqi, nëpërmjet rrjeteve sociale i ka cuar mesazhe minorenës.
Njoftimi i policisë:
Komisariati i Policisë Sarandë:
-referoi materialet në Prokurori dhe po punon për kapjen e shtetasit E. H., 37 vjeç, banues në Greqi, pasi ka kallëzuar një shtetase e mitur, se 37-vjeçari e ka ngacmuar seksualisht, nëpërmjet rrjeteve sociale.

Burimi