Nicole Scherzinger ndryshon look, fotot e reja në rrjetet sociale_663a74a17e860.jpeg

Nicole Scherzinger ndryshon look, fotot e reja në rrjetet sociale

Nicole Scherzinger ka bërë një ndryshim të madh në pamjen e saj. Këngëtarja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale ka ndarë me publikun një sërë fotosh.
Në veçanti, ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram disa fotografi, në të cilat u tregon miqve të saj online pamjen e saj të re.
Siç mund ta shihni, Nicole Serzinger hoqi dorë nga pamja e saj brune dhe zgjodhi të ndryshonte flokët e saj në të verdhë.
Në fotot që ka postuar, ajo pozon me flokë të gjata bjonde teksa pyet publikun për mendimin e tyre.
“Si ju pëlqen ky leshi i lyer me ngjyrë tiramisu!?”, ka shkruar ajo në postimin e saj.
Shikoni fotot

Burimi