Një tjetër yll rrezikon Kupën e Botës, talenti i Bayern Munich dëmtohet

Bayern Munich dhe Gjermania janë në ankth për gjendjen e Leroy Sane.

Sulmuesi gjerman u detyrua të largohej herët në ndeshjen kundër Freiburg për shkak të një problemi muskulor në kofshën e majtë.

Ai rrezikon të humbasë Kupën e Botës në Katar e cila do të startojë për pak ditë./ h.ll/abcnews.al

Lexo me shume