Një vit nga dasma, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli festojnë përvjetorin e parë të martesës si prindër! Moderatorja publikon foton e veçantë familjare

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës, por edhe me një status të veçantë, pasi pak ditë më parë janë bërë prindër të një vajze.Moderatorja ka publikuar sot një foto të veçantë në rrjetet sociale, duke krahasuar ditën e sotme me atë të një viti më parë, ku ajo dhe Luizi u celebruan.Kiara ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto teksa ajo dhe Luizi mbajnë në krah vajzën e tyre, si edhe një foto nga dasma e tyre. “07.05.23, 07.05.2024! Sa shpejt ndryshon nata”, ka shkruar ajo në postimin e saj.Kujtojmë se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj pak ditë më parë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë çifti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke ndarë foto me të voglën Luna Mari.360grade.al

Burimi