“Nuk jam ndjerë asnjëherë më mirë”, aktorja e njohur rrëfen se ka dy vite pa kryer marrëdhënie_66432d0fc7390.jpeg

“Nuk jam ndjerë asnjëherë më mirë”, aktorja e njohur rrëfen se ka dy vite pa kryer marrëdhënie

Julia Fox, aktorja dhe këngëtarja amerikane ka konfirmuar se ka dy vite e gjysmë beqare dhe nuk ka kryer marrëdhënie. Rrëfimi i aktores erdhi si përgjigje ndaj një reklame të postuar nga aplikacioni i takimeve Bumble, i cili thoshte “Betimi për beqari nuk është zgjidhja”.
“2.5 vjet pa seks dhe kurrë nuk jam ndjerë më mirë t’ju them të drejtën”, shkroi në X (Twitter) Fox, e cila pati një romancë me Kanye West pas divorcit të tij me Kim Kardashian.
Fox, 34 vjeç pranoi se nuk kishte pasur kurrë marrëdhënie seksuale me Kanye West. Aktorja në 2020 u përfol se ishte në një lidhje dashurie me reperin Drake./vizionplu.stv

Burimi